Scroll to top
© 2017-2018, EUEXS Sp z o.o. www.euexs.com, All right reserved.
Share

PODSUMOWANIE KATEGORII

GRAND PRIX

1x

Grand Prix

Jedna główna nagroda Dyrektor Marketingu Roku 2018

BRANŻOWE

15x

Nagród

1. Dom/wnętrze/budownictwo
2. Farmacja / zdrowie
3. Finanse / ubezpieczenia
4. Instytucje społeczne i organizacje
5. Uroda / kosmetyki / higiena
6. Kultura / media / rozrywka
7. Moda / produkty luksusowe
8. Motoryzacja / mobility
9. Napoje / alkohol
10. E-commerce
11. Produkty żywnościowe
12. Retail / handel / usługi
13. Sport, hobby, turystyka
14. Technologia / telco / rtv / agd
15. Usługi profesjonalne

SPECJALNE

8x

Nagród

1. Long time Marketing Excellence (Ponad 5l.)
2. Młody wilk - Odkrycie roku - (Do 30l.)
3. Dyrektor Marketingu i Sprzedaży
4. Content marketing, Customer Experience
5. Launch / rebranding roku
6. Master of International Marketing
7. Master of Digital Marketing
8. Thinking outside the box

ZESPOŁOWE

2x

Nagrody

1. Zespół marketingu - budżet do
10 000 000 PLN
2. Zespół marketingu - budżet ponad
10 000 000 PLN

KATEGORIE W KONKURSIE

GRAND PRIX

Jedna nagroda główna, która może być przyznana przez Kapitułę Konkursu, za szczególne dokonania kandydata lub kandydatki. Każde zgłoszenie indywidualne ma szansę zdobyć Grand Prix 2018.

ZESPOŁOWE

Nagroda przyznawana najlepiej współpracującemu ze sobą zespołowi marketingowemu, którego budżet nie przekracza 10 000 000 PLN. Kapituła w tej kategorii nie ocenia członków zespołu indywidualnie.

ZESPOŁOWE

Nagroda przyznawana najlepiej współpracującemu ze sobą zespołowi marketingowemu, którego budżet przekracza 10 000 000 PLN. Kapituła w tej kategorii nie ocenia członków zespołu indywidualnie.

DOM/WNĘTRZE/
BUDOWNICTWO/
AGD

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z budownictwem, wyposażeniem wnętrz czy sprzętem AGD (np. meble, materiały budowlane). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

FARMACJA/
ZDROWIE

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z farmacją oraz suplementami diety i medycyną (np. leki, apteki itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

FINANSE/
UBEZPIECZENIA

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z usługami ubezpieczeniowymi oraz finansowymi (np. banki, firmy ubezpieczeniowe i pożyczkowe itp.) oraz. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

INSTYTUCJE
SPOŁECZNE
I ORGANIZACJE

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z organizacji oraz instytucjispołecznych (np. muzea, fundacje charytatywne, ośrodki kultury, centra nauk itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

URODA/
KOSMETYKI/
HIGIENA

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z produktami upiększającymi oraz usługami kosmetycznymi, a także higieną (np. kosmetyki, drogerie, kremy itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

KULTURA/
MEDIA/
ROZRYWKA

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z usługami rozrywkowymi i kulturalnymi (np. kina, telewizje itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

MODA/
PRODUKTY
LUKSUSOWE

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z modą oraz jej produktami (np. ubrania, magazyny modowe, produkty luksusowe itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

MOTORYZACJA/
MOBILITY

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z produktami motoryzacji oraz usługami przewozowymi (np. samochody, przewoźnicy, aplikacje mobility itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

NAPOJE/
ALKOHOL

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z napojami alkoholowymi oraz bezalkoholowymi. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

E-COMMERCE


Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych ze sprzedażą internetową oraz innymi usługami przez internet (np. sklepy internetowe, aplikacje itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

PRODUKTY
ŻYWNOŚCIOWE

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z żywnością (np. produkty żywnościowe, usługi gastronomiczne itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

RETAIL/
HANDEL/
USŁUGI

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych ze sprzedażą i usługami handlowymi (np. dyskonty, sklepy itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

SPORT/
HOBBY/
TURYSTYKA

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych ze sportem oraz usługami turystycznymi (np. biura podróży, produkty sportowe, linie lotnicze itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

TECHNOLOGIE/
TELEKOMUNIKACJE/ RTV

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z usługami telekomunikacyjnymi, produktami RTV oraz technologią (np. sieci telefoniczne, urządzenia mobilne, urządzenia elektroniczne itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

USŁUGI
PROFESJONALNE

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z przemysłem (np. stacje benzynowe, energetyka itp.) Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

LONG TIME
MARKETING
EXCELLENCE

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu o min. 5-letnim stażu w jednej firmie. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

MŁODY WILK/
ODKRYCIE
ROKU RTV

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu do wieku 30 lat, którzy wykazują się szczególnymi umiejętnościami i zaangażowaniem wobec firmy. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

DYREKTOR
MARKETINGU
I SPRZEDAŻY

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy, których zakres obowiązków obejmuje za równo marketing, jak i sprzedaż. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

CONTENT
MARKETING/
CX

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu wyróżniający się największym zaangażowaniem w content marketing i customer experience Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

LAUNCH/
REBRANDING
ROKU

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu nowych, innowacyjnych firm. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

MASTER OF
INTERNATIONAL
MARKETING

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu firm międzynarodowych. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

MASTER OF
DIGITAL
MARKETING

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu, którzy wykazali szczególne umiejętności w obszarze digital marketing. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

THINKING
OUTSIDE
THE BOX

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu, którzy wykorzystali nowe możliwości oraz zastosowania w marketingu. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

KONKURS

WPROWADZENIE

8 EDYCJA KONKURSU
ZGŁOSZENIA ZESPOŁOWE + INDYWIDUALNE

Kapituła Konkurs Dyrektor Marketingu Roku 2018 - nagradza wybitne zespoły marketingowe oraz ich liderów, w 24 kategoriach branżowych i specjalnych.

KATEGORIE

ZGŁOSZENIA INDYWIDUALNE
ZGŁOSZENIA ZESPOŁOWE
ZGŁOSZENIA INSTYTUCJE
RANKING AGENCJI

JURY

Składa się z:
- Poprzednich zwycięzców
- Przedstawicieli Partnerów
- Ekspertów branżowych

WAŻNE DATY

12 / 11 - KONIEC ZGŁOSZEŃ
19 / 11 - PIERWSZY ETAP OCENY
27 / 11 - DRUGI ETAP OCENY
4 / 12 - GALA FINAŁOWA

GALERIA ZDJĘĆ

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 7 EDYCJI

POZNAJ LAUREATÓW

LAUREACI 7 EDYCJI
LAUREACI 6 EDYCJI
LAUREACI 5 EDYCJI
LAUREACI 4 EDYCJI

GALA

4 GRUDNIA 2018
Rozpoczęcie Gali o 19:30
Hotel Warszawianka

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ


1. Wybierz kategorie (maksymalnie 3)
2. Zarejestruj się i dokonaj płatności - https://euexs.com/kategoria-produktu/dmr-2018-zgloszenie-event/
3. Po zarejestrowaniu, wysyłamy login i hasło do wgrania prezentacji / filmu

CO POWINNA ZAWIERAĆ PREZENTACJA?

1. Opis kandydata / kariera / zainteresowania / nagrody
2. Opis firmy / marki / marek / pozycji na rynku
3. Jakie był wyzwania / cel w okresie 2017 / 2018
4. Jak zostały one zrealizowane
5. Jakie przyniosły efekty
6. Kto był współtwórcą / Nazwy agencji / domów mediowych + kontakt

Bardzo pomocne, może być nagranie nawet komórką, krótkie filmu intro z Twoją wypowiedzią do Kapituły.

KTO MOŻE ZGŁOSIĆ?

- Przedstawiciel działu marketingu / pr
- Przedstawiciel domu mediowego
- Przedstawiciel agencji
- Upoważniona osoba

POBIERZ PRZYKŁADY

Zwycięskich prezentacji indywidualnych
Zwycięskich prezentacji zespołowych
Przykładowe filmiki laureatów
Wzór zgłoszenie