Scroll to top

HOW CONTENT MARKETING BUILDS YOUR BUSINESS?


A C - 26/11/2018 - 0 comments

Znajdź nas na:


Istnieje tyle rodzajów content marketingu, ile jest rodzajów treści – o wiele za dużo, by je opisać w 1 artykule.  Poniżej znajdują się 3 przykłady na to, w jaki sposób oddzielić ziarno od plew.

 

Po pierwsze Infografiki! Infografika może być skuteczna, jeśli jest dobra, może być przekazywana w mediach społecznościowych i publikowana na stronach internetowych przez lata.  Przyzwoita infografika kosztuje zazwyczaj  1000 dolarów, ale może kosztować o kilka tysięcy więcej , jeśli zatrudnisz kontrahenta lub agencję do uwzględnienia strategii i planowania, badań, copywritingu i projektowania. Istnieje również kwestia promowania tej infografiki wśród blogerów i mediów. Możesz też założyć tablicę na Pinterest i skoordynować infografikę na temat związany z Twoją firmą. Jest to również forma content marketingu, a jedyny koszt jaki ponosisz to Twój czas.

Po drugie strony internetowe! Jaka jest różnica między normalną stroną internetową a stroną internetową, która jest content marketingiem? Rozważ Przewodnik po SEO dla początkujących z Moz, dostawcy narzędzi i zasobów związanych z SEO. Ten zasób, oferowany za darmo, był oglądany miliony razy, przynosząc niezliczonych klientów, którzy w przeciwnym razie mogliby nigdy nie natknąć się na Moz i oferowane przez nich usługi. 

Po trzecie Video! Gary Vaynerchuk jest mistrzem marketingu treści wykorzystującego wideo online, wystarczy spojrzeć na jego kanał na YouTube. Rozpoczął tworzenie filmów promujących rodzinny sklep z winami, a poprzez te filmy i inny marketing online ostatecznie zbudował imperium warte 45 milionów dolarów. Filmy i podcasty to w dużej mierze niewykorzystana forma content marketingu, ponieważ ludzie uważają, że jest droga i trudna. Ale przy spadających kosztach profesjonalnego sprzętu, tworzenie wysokiej jakości materiałów wideo i audio jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.  

Cztery etapy przy zakupie content marketingu

Prawdopodobnie  bardziej istotne jest zrozumienienie, dlaczego content marketing jest ważny dla Twojej marki, niż zrozumienie czym tak naprawdę jest content marketing. Po pierwsze, marketer musi zrozumieć 4 etapy cyklu zakupowego content marketingu:

  1. Świadomość. Przed świadomością klient może mieć potrzebę, ale nie ma świadomości, że istnieje rozwiązanie.
  2. Research. Gdy klient zdaje sobie sprawę, że istnieje rozwiązanie, przeprowadzi badania, aby dokształić samego siebie.
  3. Rozpatrywanie. W tym momencie klient zaczyna porównywać różne produkty od różnych dostawców, aby mieć pewność, że otrzymuja produkt wysokiej jakości po uczciwej cenie.
  4. Kupno. Wreszcie klient podejmuje decyzję i idzie do przodu z transakcją.


Panel na temat content marketingu podczas MARKETING & SALES EXECTUIVE SUMMIT poprowadzą?:

?Marta Sierpińska-Kopyt, Marketing Director Teva Pharmaceutical Industries Ltd.

?Agnieszka Radawiec, Dyrektor Marketingu Perfumerie Douglas Polska.

?Grzegorz Miłkowski, CEO ContentHouse

BILETY

PROGRAM I PRELEGENCI 

 

Forbes.com/AC

Related posts