Skip links

Description / Opis

acer.001
Popular

ACER

Acer Polska to firma technologiczna, będąca częścią globalnego koncernu Acer Inc. Specjalizuje się w produkcji i dystrybucji komputerów osobistych, laptopów, tabletów, monitorów oraz innych urządzeń elektronicznych.

Acer Polska oferuje szeroką gamę produktów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, z naciskiem na innowacyjność, jakość wykonania oraz przystępność cenową. Firma aktywnie uczestniczy również w promowaniu technologii edukacyjnych i rozwoju cyfrowego społeczeństwa w Polsce.

BASIC INFORMATION

Company logo / Logo firmy [600x600 px]
Country / Kraj
Poland / Polska
Founding year / Rok założenia
1976
Team size / Wielkość zespołu
1000
Legal form / Forma prawna
Join Stock Company / Spółka Akcyjna
Company www / Strona firmowa
Instargram profil / Instagram profil
Sector / Branża
Media / Entertainment / Gaming
Email / Email

Contest Information

Short company description / Krótki opis firmy [500 words]
Acer Polska to firma technologiczna, będąca częścią globalnego koncernu Acer Inc. Specjalizuje się w produkcji i dystrybucji komputerów osobistych, laptopów, tabletów, monitorów oraz innych urządzeń elektronicznych. Acer Polska oferuje szeroką gamę produktów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, z naciskiem na innowacyjność, jakość wykonania oraz przystępność cenową. Firma aktywnie uczestniczy również w promowaniu technologii edukacyjnych i rozwoju cyfrowego społeczeństwa w Polsce.
Entry by / Zgłoszenie przez:

Jan Netczuk

Member since 4 miesiące ago
View Profile
This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag