Skip links

Description / Opis

inn poland.001
Popular

INN POLAND

INNPoland to polski portal internetowy, który koncentruje się na tematyce biznesowej, gospodarczej, technologicznej oraz startupach. Portal oferuje aktualne informacje, analizy i opinie na temat innowacji, przedsiębiorczości i rozwoju rynku w Polsce. Jest przeznaczony dla czytelników zainteresowanych nowoczesnym biznesem, nowymi technologiami i rozwojem gospodarczym.

BASIC INFORMATION

Company logo / Logo firmy [600x600 px]
Country / Kraj
Poland / Polska
Legal form / Forma prawna
Select option / Wybierz rodzaj
Company www / Strona firmowa
Instargram profil / Instagram profil
Sector / Branża
Media / Entertainment / Gaming
Email / Email

Contest Information

Short company description / Krótki opis firmy [500 words]
Firma INN Poland jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w Polsce. Specjalizuje się głównie w dziedzinie [tutaj podaj główne obszary działalności, na przykład technologia, usługi finansowe, edukacja itp.]. Nasza firma wyróżnia się innowacyjnym podejściem do biznesu oraz silnym zaangażowaniem w dostarczanie wysokiej jakości usług dla naszych klientów.

Misją naszej firmy jest [opisz główne cele i wartości firmy, na przykład poprawa jakości życia, wspieranie rozwoju technologicznego itp.]. Dążymy do tego poprzez [wymień główne metody działania, na przykład nowoczesne rozwiązania technologiczne, profesjonalny zespół specjalistów itp.].

Entry by / Zgłoszenie przez:

Jan Netczuk

Member since 4 miesiące ago
View Profile
This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag