• TEKST 1
  • TEKST 2
Martin Wolf

Martin Wolf

Evangelist - People & CommunicationEvangelist - People & Communication | Dynatrace

Martin jest ewangelistą ds. ludzi i kultury w Dynatrace, globalnym liderze innowacji w dziedzinie sztucznej inteligencji i obserwacji w chmurze.

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie jako lider transformacji i innowacji. Jako dyrektor zarządzający i strategiczny kierował wieloma globalnymi projektami z zakresu marketingu, transformacji i przywództwa.

Jego wizją jest wspieranie znaczących zmian i przywództwa skoncentrowanego na ludziach w firmach - przy użyciu połączenia doradztwa strategicznego i głębokiego zrozumienia ludzkich potrzeb i dynamiki psychospołecznej.

Jest współzałożycielem laboratorium doświadczeń naukowych LABX oraz międzynarodowym prelegentem publicznym w kontekście innowacji, przywództwa i kultury.

All Sessions by Martin Wolf

CEO EXECUTIVE SUMMIT 2022 / dzień 2 30/06/2022
14:15 - 14:45

MARTIN WOLF - Human Factor in Innovation Culture

Scena Główna - Centrum Konferencyjne | ATRIUM

Kultura jest spoiwem, które w czasach zmian albo sprawia, że robimy coś świetnie, albo sprawia, że robimy coś źle. Jak ważny jest czynnik ludzki w procesie innowacji? Jak zarządzać zespołem innowatorów? Jak napędzać cyfrową transformację?

14:45 - 15:30

HUMAN FACTOR IN INNOVATION CULTURE

Scena Główna - Centrum Konferencyjne | ATRIUM

Czego brakuje do rozwinięcia kultury innowacji w naszym kraju? Jak wypadamy na tle innych państw? Co musi zmienić się, by Polska stała się innowacyjnym HUBem i przodowała w regionie? Jak napędzać cyfrową transformację w organizacjach?

Używamy plików cookies do analizowania i lepszego działania strony Zasady prywatności