Skip links
Diana Żochowska

Diana Żochowska

HEAD OF MEDONET

Od kilkunastu lat rozwija produkty i usługi z zakresu digital health skierowane do pacjentów. W latach 2010-2019 budowała serwisy abcZdrowie.pl i parenting.pl, doprowadzając je do pozycji ówczesnych liderów. Od 2019 roku odpowiada za Medonet.pl, który od 2020 roku jest najważniejszym portalem zdrowotnym w Polsce - liderem zasięgu, zaangażowania oraz opiniotwórczości.
Ambasadorka podejścia pacjentocentrycznego. Konsekwentnie realizuje swój pomysł, aby Medonet stał się centrum ezdrowia - miejsca, które pozwala realizować pacjentom online różnorodne potrzeby zdrowotne.
Aktywnie działa w środowisku medtechowym, wspierając innowacyjne rozwiązania zmieniające oblicze profilaktyki zdrowotnej oraz leczenia. Członkini Rady Programowej m.in. w takich wydarzeniach, jak AI & MEDTECH CEE oraz MEDmeetsTECH, a także jurorka w konkursach organizowanych m.in. przez szpitale czy NIL IN wyłaniających najbardziej innowacyjne rozwiązania działające na rzecz lekarzy, pacjentów oraz placówek medycznych.
Pomysłodawczyni Indeksu Zdrowia Firmy - narzędzia, które wspiera organizacje w tworzeniu kompleksowej strategii poprawy zdrowia pracowników, a także pozwala zmierzyć efektywność prowadzonych w tym zakresie działań.
Mentorka w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

All Sessions by Diana Żochowska

CEO EXECUTIVE SUMMIT 2024 - D2 28-06-2024
13:00 - 13:30

Kiedy technologia łączy się ze zdrowiem- Przyszłość opieki zdrowotnej

Pałac w Wilanowie / Oranżeria
This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag