Scroll to top

PODSUMOWANIE KATEGORII

GRAND PRIX

1x

Grand Prix

Jedna główna nagroda Dyrektor Marketingu Roku 2019

BRANŻOWE

16x

Nagród

1. Dom/wnętrze/budownictwo
2. Farmacja / zdrowie
3. Finanse / ubezpieczenia
4. Instytucje społeczne i organizacje
5. Uroda / kosmetyki / higiena
6. Kultura / media / rozrywka
7. Moda / produkty luksusowe
8. Motoryzacja / mobility
9. Napoje / alkohol
10. E-commerce
11. Produkty żywnościowe
12. Retail / handel / usługi
13. Sport, hobby, turystyka
14. Technologia / telco / IT
15. RTV / AGD
15. B2B / Przemysł / Usługi profesjonalne

SPECJALNE

11x

Nagród

1. Brand / Product / Category Lider / Manager
2. Long time Marketing Excellence (Ponad 5l.)
3. Młody wilk - Odkrycie roku - (Do 30l.)
4. Dyrektor Marketingu i Sprzedaży
5. Launch / rebranding roku
6. Master of International Marketing
7. Master of Digital Marketing
8. Master of Communication / PR
9. Master of Customer engagement / Events
10. Wyjątkowa efektywność społeczna / CSRThinking outside the box
11. Thinking outside the box

ZESPOŁOWE

2x

Nagrody

1. Zespół marketingu - budżet do
10 000 000 PLN
2. Zespół marketingu - budżet ponad
10 000 000 PLN

KATEGORIE W KONKURSIE

GRAND PRIX

Jedna nagroda główna, która może być przyznana przez Kapitułę Konkursu, za szczególne dokonania kandydata lub kandydatki. Każde zgłoszenie indywidualne ma szansę zdobyć Grand Prix 2019.

ZESPOŁOWE

Nagroda przyznawana najlepiej współpracującemu ze sobą zespołowi marketingowemu, którego budżet nie przekracza 10 000 000 PLN. Kapituła w tej kategorii nie ocenia członków zespołu indywidualnie.

ZESPOŁOWE

Nagroda przyznawana najlepiej współpracującemu ze sobą zespołowi marketingowemu, którego budżet przekracza 10 000 000 PLN. Kapituła w tej kategorii nie ocenia członków zespołu indywidualnie.

DOM /
WNĘTRZE /
BUDOWNICTWO

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z budownictwem, wyposażeniem wnętrz czy sprzętem AGD (np. meble, materiały budowlane). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

FARMACJA/
ZDROWIE

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z farmacją oraz suplementami diety i medycyną (np. leki, apteki itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

FINANSE/
UBEZPIECZENIA

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z usługami ubezpieczeniowymi oraz finansowymi (np. banki, firmy ubezpieczeniowe i pożyczkowe itp.) oraz. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

INSTYTUCJE
SPOŁECZNE
I ORGANIZACJE

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z organizacji oraz instytucjispołecznych (np. muzea, fundacje charytatywne, ośrodki kultury, centra nauk itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

URODA/
KOSMETYKI/
HIGIENA

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z produktami upiększającymi oraz usługami kosmetycznymi, a także higieną (np. kosmetyki, drogerie, kremy itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

KULTURA/
MEDIA/
ROZRYWKA

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z usługami rozrywkowymi i kulturalnymi (np. kina, telewizje itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

MODA/
PRODUKTY
LUKSUSOWE

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z modą oraz jej produktami (np. ubrania, magazyny modowe, produkty luksusowe itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

MOTORYZACJA/
MOBILITY

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z produktami motoryzacji oraz usługami przewozowymi (np. samochody, przewoźnicy, aplikacje mobility itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

NAPOJE/
ALKOHOL

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z napojami alkoholowymi oraz bezalkoholowymi. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

E-COMMERCE


Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych ze sprzedażą internetową oraz innymi usługami przez internet (np. sklepy internetowe, aplikacje itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

PRODUKTY
ŻYWNOŚCIOWE

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z żywnością (np. produkty żywnościowe, usługi gastronomiczne itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

RETAIL/
HANDEL/
USŁUGI

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych ze sprzedażą i usługami handlowymi (np. dyskonty, sklepy itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

SPORT/
HOBBY/
TURYSTYKA

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych ze sportem oraz usługami turystycznymi (np. biura podróży, produkty sportowe, linie lotnicze itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

TECHNOLOGIE/
TELECO / IT

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z rozwiązaniami IT, telekomunikacyjnymi, technologią (np. sieci telefoniczne, urządzenia mobilne, it itp.). Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

RTV / AGD

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z produktami konsumenckimi i profesjonalnymi RTV / AGD. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

B2B / PRZEMYSŁ
USŁUGI PROFESJONALNE

Kategoria branżowa, w której zgłaszani są dyrektorzy marketingu z firm związanych z przemysłem (np. stacje benzynowe, energetyka itp.) Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

BRAND / PRODUCT /
CATEGORY /
LIDER / MANAGER

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu wyróżniający się największym zaangażowaniem w content marketing i customer experience Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

LONG TIME
MARKETING
EXCELLENCE

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu o min. 5-letnim stażu w jednej firmie. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

MŁODY WILK/
ODKRYCIE
ROKU RTV

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu do wieku 30 lat, którzy wykazują się szczególnymi umiejętnościami i zaangażowaniem wobec firmy. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

DYREKTOR
MARKETINGU
I SPRZEDAŻY

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy, których zakres obowiązków obejmuje za równo marketing, jak i sprzedaż. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

LAUNCH/
REBRANDING
ROKU

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu nowych, innowacyjnych firm. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

MASTER OF
INTERNATIONAL
MARKETING

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu firm międzynarodowych. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

MASTER OF
DIGITAL
MARKETING

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu, którzy wykazali szczególne umiejętności w obszarze digital marketing. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

MASTER OF
COMMUNICATION /
PR

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu, którzy wykorzystali nowe możliwości oraz zastosowania w marketingu. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

MASTER OF
EVENTS / CUSTOMER
ENGAGEMENT

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu, którzy wykorzystali nowe możliwości oraz zastosowania w marketingu. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

WYJĄTKOWA
EFEKTYWNOŚĆ
SPOŁECZNA/
CSR

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu, którzy wykazali szczególne umiejętności w obszarze digital marketing. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

THINKING
OUTSIDE
THE BOX

Kategoria specjalna, do której zgłaszać się mogą dyrektorzy marketingu, którzy wykorzystali nowe możliwości oraz zastosowania w marketingu. Do kategorii przyjmowane są tylko zgłoszenia indywidualne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasze dane to:  

POBIERZ PDF Z NAJWAŻNIEJSZYMI INFORMAJAMI O KONKURSIE i FORMULARZEM ZGŁOSZENIOWY

1
Jeśli pracujesz w dziale marketingu, digital, pr, e-commerce i masz na swoi koncie lub wśród znajomych osobę, którą powinna się zgłosić lub chciałbyś ją nominować, to zostaw swój e-mail, wyślemy Ci najważniejsze informacje i konkursie w formie podsumowania w PDF-ie
Zastanawiasz się kogo zgłosić lub nominować? Zostaw nam Swój mail lub osoby którą nominujesz a my poinformujemy ją o konkursie lub nominacji
NOMINUJ lub POBIERZ PODSUWMOWANIE KONKURSU
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder