• 29-30.09.2022
Back

PROGRAM TESTOWY

#PROGRAM

DZIEŃ 29 / 30 czerwca 2022

SCENY

ŚCIEŻKI TEMATYCZNE

SUSTAINABILITY
EKO
Content text
#PROGRAM

LISTA UCZESTNIKÓW - TEST

Łukasz

Paweł Netczuk

Katarzyna Pawlak

Natalia Jaźwierska

Anna Kuźmińska-Soliman

Cezary Chmielewski

Marta Domańska

Marta Domańska

Emilia Kustra

Małgorzata Dźwierżyńska

Krzysztof Kuczer

Paweł Szkudlarek

maciej malinowski

Agata Trojanowska

Aleksandra Jakubowiak

Aleksandra Rutkowska

Magdalena Jasnoch

Magdalena Jasnoch

Magdalena Jasnoch

Jan Grzesikiewicz

Klaudia Mrowiec

Klaudia Mrowiec

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Wioletta Reluga

Borys Wrobel

Borys Wrobel

Marta Ślendak

Przemysław Foks

Przemysław Foks

Przemysław Foks

Paweł Janas

Beata Telega

Urszula Marchwiak

Natalia Pietraszczyk

Anastasiia Kotvytska

Andrzej Suwara

Edyta Barmentloo

Jacek Turecki

Michalina Obsowska

Michalina Obsowska

Michalina Obsowska

Michalina Obsowska

Katarzyna Kowalska

Klaudia Krupicz

Klaudia Krupicz

Klaudia Krupicz

Klaudia Krupicz

ewelina jaromin

EWA LEKSOWSKA

Marek Konieczny

Aleksandra Witkowska

Joanna Krol

Joanna Krol

Katarzyna Nahorniak

Ewa Jakubowska

Magdalena Kuropieska-Deloff

Katarzyna Nahorniak

Magdalena Jasnoch

Marek Kuch

Katarzyna Nahorniak

Agnieszka Herman

Aleksandra Rutkowska

Natalia Krzyśków

Kacper Skoczylas

Szymon Wojda

Magdalena Rowińska

Przemysław Mroczek

Karolina Ozga

Michał Galoch

Adrian Czekajewski

Adrian Czekajewski

Klaudia Mrowiec

Klaudia Mrowiec

anna panek

Daniel Pietrzak

#PROGRAM

LISTA UCZESTNIKÓW - TEST

Łukasz

Paweł Netczuk

Katarzyna Pawlak

Natalia Jaźwierska

Anna Kuźmińska-Soliman

Cezary Chmielewski

Marta Domańska

Marta Domańska

Emilia Kustra

Małgorzata Dźwierżyńska

Krzysztof Kuczer

Paweł Szkudlarek

maciej malinowski

Agata Trojanowska

Aleksandra Jakubowiak

Aleksandra Rutkowska

Magdalena Jasnoch

Magdalena Jasnoch

Magdalena Jasnoch

Jan Grzesikiewicz

Klaudia Mrowiec

Klaudia Mrowiec

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Paweł Szarzyński

Wioletta Reluga

Borys Wrobel

Borys Wrobel

Marta Ślendak

Przemysław Foks

Przemysław Foks

Przemysław Foks

Paweł Janas

Beata Telega

Urszula Marchwiak

Natalia Pietraszczyk

Anastasiia Kotvytska

Andrzej Suwara

Edyta Barmentloo

Jacek Turecki

Michalina Obsowska

Michalina Obsowska

Michalina Obsowska

Michalina Obsowska

Katarzyna Kowalska

Klaudia Krupicz

Klaudia Krupicz

Klaudia Krupicz

Klaudia Krupicz

ewelina jaromin

EWA LEKSOWSKA

Marek Konieczny

Aleksandra Witkowska

Joanna Krol

Joanna Krol

Katarzyna Nahorniak

Ewa Jakubowska

Magdalena Kuropieska-Deloff

Katarzyna Nahorniak

Magdalena Jasnoch

Marek Kuch

Katarzyna Nahorniak

Agnieszka Herman

Aleksandra Rutkowska

Natalia Krzyśków

Kacper Skoczylas

Szymon Wojda

Magdalena Rowińska

Przemysław Mroczek

Karolina Ozga

Michał Galoch

Adrian Czekajewski

Adrian Czekajewski

Klaudia Mrowiec

Klaudia Mrowiec

anna panek

Daniel Pietrzak

#PROGRAM

FORMULARZ REJESTRACYJNY

CEO EXECUTIVE SUMMIT 2022

Registration Deadline Expired!!

Używamy plików cookies do analizowania i lepszego działania strony Zasady prywatności