Scroll to top

IWONA BŁOŃSKA-ORZOŁ // DYREKTOR DEPARTAMENTU MARKETINGU // SANTANDER

MARKETING TRENDS

IWONA BŁOŃSKA-ORZOŁ // DYREKTOR DEPARTAMENTU MARKETINGU // SANTANDER

Absolwentka Politechniki Warszawskiej i studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej. Teoretyczne fundamenty przekuła w sukces w świecie biznesu.

Od 21 lat tworzy i realizuje długookresowe strategie marketingowe największych marek farmaceutycznych (Apap, Ibuprom, Gripex), spożywczych w koncernie Nestle i kosmetycznych (Dr Irena Eris, Eveline), które do dziś odnoszą sukcesy sprzedażowe na polskim rynku.

W Santander Bank Polska od 2016 roku odpowiedzialna za strategię i komunikację, planowanie i zakup mediów, badania konsumenckie, działania w mediach społecznościowych.

Jej i zespołu praca została doceniona i nagrodzona m.in. wyróżnieniem Media i Marketing Polska za wzorowo przeprowadzony rebranding i sprawną komunikację marki, Innovation Awards za kampanię targetowaną behawioralnie, Golden Arrow za personalizowane działania komunikacyjne.

Doskonaląc umiejętności zarządzania zespołem ukończyła Akademię Mentoringu uzyskując z wyróżnieniem certyfikat Mentora. Wszystko po to, aby lepiej zrozumieć potrzeby innych ludzi, wydobyć tkwiący w nich potencjał i cieszyć się wraz z nimi z zachodzących zmian.

Jak sama twierdzi, mimo upływu lat marketing to dla niej wciąż pasja i źródło inspiracji.

 

  • Tags

    DMR2019, PRELEGENT, SANTANDER

Share project