Scroll to top

MARCIN MORAWSKI // COUNTRY MARKETING MANAGER // DELL

KAPITUŁA DMR 2020 TECHNOLOGY INNOVATIONS

MARCIN MORAWSKI // COUNTRY MARKETING MANAGER // DELL

Marcin Morawski w firmie Dell Technologies odpowiedzialny jest za działania marketingowe marek Dell, Dell EMC i Alienware w Polsce. Zarządza m.in. programami marketingowymi oraz kampaniami reklamowymi z budżetami liczonym w milionach dolarów, kanałami społecznościowymi marek Dell, Dell EMC i Alienware, pozycjonowaniem i wprowadzaniem na rynek nowych produktów, kanałami sprzedaży i promocji rozwiązań firmy Dell Technologies. Wszystko po to, aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych odbiorców, poszukujących zaawansowanych technologii o zróżnicowanym zastosowaniu.

Marcin to menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w budowaniu i zarządzaniu strukturami marketingowymi i public relations w firmach polskich i zagranicznych. Wieloletnia praca poparta osiąganymi sukcesami pokazuje skuteczność w wykorzystywaniu narzędzi marketingowych i technik sprzedaży w osiąganiu zamierzonych celów. Praca w międzynarodowych korporacjach takich jak Dell EMC czy Toshiba na różnych stanowiskach menedżerskich nauczyła go kultur biznesowych obowiązujących na całym świecie.

Oprócz bogatego doświadczenia zawodowego posiada też przygotowanie merytoryczne do sprawowania funkcji menedżera – ukończył Wydział Zarządzania i Marketingu Politechniki Warszawskiej. Marcin Morawski uczestniczył również w wielu szkoleniach krajowych i zagranicznych w zakresie zarządzania ludźmi oraz organizacjami.

  • Tags

    DELL, KAPITUŁA, LAUREAT, PANELISTA

  • STANOWISKO

    COUNTRY MARKETING MANAGER

Share project
Open Website