EXECUTIVE SUMMIT 2022

Tu innowacje łączą się z biznesem

Konferencja CEO Executive Summit skierowana jest do CEOs, Prezesów oraz wyższej kadry managerskiej firm i korporacji. Wraz z zaproszonymi Ekspertami poruszymy najważniejsze zagadnienia związane z nowymi technologiami oraz ich wpływem na nasze życie. Spojrzymy w przyszłość szukając nowych kierunków, przewidując trendy i zastanawiając się jak zaprojektować lepsze jutro.

Zobacz zdjęcia z naszych poprzednich wydarzeń:
MERYTORYKA

Zakres tematyczny

Wpływ technologii na kształt firm i organizacji, nowe trendy, innowacje, które zmienią oblicze świata – to niektóre z tematów, które będą towarzyszyć nam podczas Konferencji CEO EXECUTIVE SUMMIT 2022 w Warszawie! Zobacz jakie tematy poruszmy wraz z panelistami, ekspertami i zaproszonymi gośćmi.

Zobacz jakie tematy poruszymy podczas CEO Executive Summit 2022!

Poznaj wszystkie zagadnienia!

Czyli o nowoczesnym przywództwie, roli i znaczeniu liderów przyszłości oraz niezbędnych umiejętnościach liderów jutra.
Jak przebiega transformacja cyfrowa przedsiębiorstw? Poznaj 5 trendów dotyczących transformacji organizacji i przedsiębiorstw oraz kierunki rozwoju technologicznego na nadchodzące lata.
Jakie są kierunki globalnego rozwoju regionalnych przedsiębiorstw, obszary transformacji cyfrowej oraz wyzwania ekspansji międzynarodowej?
Czyli o tym jak dzięki technologiom można wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz jak nie wypaść z obiegu podczas transformacji.
Jaka przyszłość czeka działy R&D? Co z produktami przyszłości oraz jak wygląd wpływ badań i rozwoju na nieszablonowe rozwiązania w biznesie?
Jaka jest przyszłość pieniądza i nowych form płatności? Które z narzędzi technologicznych będziemy wykorzystywać w bankowości? Jakie są trendy w private banking’u?
Będziemy dyskutować m.in. o zmianach modeli biznesowych w procesie dekarbonizacji, zrównoważonym inwestowaniu i społecznej odpowiedzialności biznesu oraz największych wyzwaniach i barierach zielonej transformacji.
Przybliżymy jakie są trendy i zagrożenia w obszarze bezpieczeństwa w biznesie przyszłości. Porozmawiamy o zmianach podatkowych i wyzwaniach zarządzania kryzysowego.
Jakie są nadchodzące trendy w marketingu i sprzedaży, z jakimi wyzwaniami mierzą się marki w komunikacji?
Jakich rozwiązań B2B potrzebuje HR? Jakie są kluczowe trendy w automatyzacji i digitalizacji HR? Jakie są wyzwania w Executive Search w nadchodzących latach?
Produktowe i marketingowe innowacje dopasowane są do potrzeb konsumentów. Jakie są najważniejsze trendy i innowacje związane z konsumpcją przyszłości?
Jakie są nowych ekosystemach mobilności i transportu oraz trendy i przewidywania dotyczące mobilności?
PRELEGENCI

Sprawdź kto wystąpi na naszej scenie!

Dbamy o wysoki poziom merytoryczny naszych wydarzeń, na naszej scenie do tej pory gościło ponad 200 spekerów z Polski i Europy! Zapraszamy innowatorów, liderów opinii, ekspertów w swoich dziedzinach! Zanim przedstawimy listę zaproszonych Gości oraz Speakerów, zobacz kto do tej pory występował w ramach Konferencji CEO EXECUTIVE SUMMIT!

Paul Papadimitriou
Michael Leander
Caroline Everson
Cezary Stypułkowski
Gabriela Salinas

INTELLIGENCR | UK

MARKEDU | Dania

VP | FACEBOOK | USA

CEO | mBank | PL

DELOITTE | Spain

Sylwia Chada
Peter Vesterbacka
Anna Jakubowski
Matthew Froggatt
Nick Sohnemann

TikTok | CEE

ANGDY BIRDS | Finlandia

Board Member | MilleniumBank

KANTAR | UK

FUTURE CANDY | Germany

Sprawdź, kto zainspiruje Cię podczas CEO EXECUTIVE SUMMIT w Sopocie!

Zobacz pełną listę Speakerów

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

CEO EXECUTIVE SUMMIT

FAQ

Do kogo skierowana jest Konferencja CEO Executive Summit?

Konferencja CEO Executive Summit jest skierowana głównie do CEOs, Prezesów Zarządów oraz kadry managerskiej firm, organizacji i korporacji.

Jakie tematy zostaną poruszone podczas Konferencji?
Podczas Konferencji CEO EXECUTIVE SUMMIT będziemy dyskutować o nowoczesnym przywództwie w czasach kryzysu, wpływie technologii na kształt firm i organizacji, poznamy nowe trendy i innowacje, które mają szanse zmienić oblicze świata.

Jako cel postawiliśmy sobie zbliżyć do siebie świat innowacji i biznesu, a pełny zakres merytoryczny Konferencji zamknęliśmy w 12 obszarach tematycznych:

1. Leadership
2. Transformacja
3. Ekspansja
4. Technologia
5. Finanse
6. Sustainability
7. Społeczeństwo
8. Mobility
9. Prawo
10. R&D
11. Marketing
12. HR
Gdzie mogę znaleźć program Konferencji?

Szczegółowy program Konferencji zostanie opublikowany około miesiąca przed wydarzeniem. Zakres tematyczny, listę Prelegentów oraz poruszane tematy możesz znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce 'CEO  EXECUTIVE SUMMIT':

LISTA SPEAKERÓW

ZAKRES TEMATYCZNY

Jak zarejestrować się na CEO Summit?

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie: REJESTRACJA 2022.

Ile kosztuje udział w CEO Summit?

Szczegółowy cennik biletów dostępny jest na stronie: BILETY.

MIEJSCE

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

W kompleksie „Centrum Giełdowe” Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie mieszczą się siedziby najważniejszych na polskim rynku finansowym spółek z grup kapitałowych GPW i KDPW. To wyjątkowe miejsce, zapewniające funkcjonalne środowisko pracy, efektywnej nauki, spotkań biznesowych, prestiżowych wydarzeń, a także przestrzeń do integracji i relaksu.

Budynek zlokalizowany jest pomiędzy ul Książęcą, ul. Nowy Świat i Al. Jerozolimskimi – dogodne miejsce komunikacyjne gwarantuje łatwy dojazd. Mamy nadzieję, że inspirująca i prestiżowa przestrzeń „Centrum Giełdowego” będzie sprzyjała integracji oraz wymianie wiedzy.

MIEJSCE

Zobacz jak wygląda przestrzeń konferencyjna Centrum Giełdowego GPW

REJESTRACJA

Nie zwlekaj!
Zarezerwuj miejsce na CEO Summit!

Używamy plików cookies do analizowania i lepszego działania strony Zasady prywatności