Skip links

Konferencja CEO Executive Summit skierowana jest do CEOs, Prezesów oraz wyższej kadry managerskiej firm i korporacji. Wraz z zaproszonymi Ekspertami poruszymy najważniejsze zagadnienia związane z nowymi technologiami oraz ich wpływem na nasze życie. Spojrzymy w przyszłość szukając nowych kierunków, przewidując trendy i zastanawiając się jak zaprojektować lepsze jutro.

Zobacz zdjęcia z naszych poprzednich wydarzeń:

Wpływ technologii na kształt firm i organizacji, nowe trendy, innowacje, które zmienią oblicze świata – to niektóre z tematów, które będą towarzyszyć nam podczas Konferencji CEO EXECUTIVE SUMMIT 2022 w Warszawie! Zobacz jakie tematy poruszmy wraz z panelistami, ekspertami i zaproszonymi gośćmi.

Czyli o nowoczesnym przywództwie, roli i znaczeniu liderów przyszłości oraz niezbędnych umiejętnościach liderów jutra.
Jak przebiega transformacja cyfrowa przedsiębiorstw? Poznaj 5 trendów dotyczących transformacji organizacji i przedsiębiorstw oraz kierunki rozwoju technologicznego na nadchodzące lata.
Jakie są kierunki globalnego rozwoju regionalnych przedsiębiorstw, obszary transformacji cyfrowej oraz wyzwania ekspansji międzynarodowej?
Czyli o tym jak dzięki technologiom można wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz jak nie wypaść z obiegu podczas transformacji.
Jaka przyszłość czeka działy R&D? Co z produktami przyszłości oraz jak wygląd wpływ badań i rozwoju na nieszablonowe rozwiązania w biznesie?
Jaka jest przyszłość pieniądza i nowych form płatności? Które z narzędzi technologicznych będziemy wykorzystywać w bankowości? Jakie są trendy w private banking’u?
Będziemy dyskutować m.in. o zmianach modeli biznesowych w procesie dekarbonizacji, zrównoważonym inwestowaniu i społecznej odpowiedzialności biznesu oraz największych wyzwaniach i barierach zielonej transformacji.
Przybliżymy jakie są trendy i zagrożenia w obszarze bezpieczeństwa w biznesie przyszłości. Porozmawiamy o zmianach podatkowych i wyzwaniach zarządzania kryzysowego.
Jakie są nadchodzące trendy w marketingu i sprzedaży, z jakimi wyzwaniami mierzą się marki w komunikacji?
Jakich rozwiązań B2B potrzebuje HR? Jakie są kluczowe trendy w automatyzacji i digitalizacji HR? Jakie są wyzwania w Executive Search w nadchodzących latach?
Produktowe i marketingowe innowacje dopasowane są do potrzeb konsumentów. Jakie są najważniejsze trendy i innowacje związane z konsumpcją przyszłości?
Jakie są nowych ekosystemach mobilności i transportu oraz trendy i przewidywania dotyczące mobilności?

Dbamy o wysoki poziom merytoryczny naszych wydarzeń, na naszej scenie do tej pory gościło ponad 200 spekerów z Polski i Europy! Zapraszamy innowatorów, liderów opinii, ekspertów w swoich dziedzinach! Zanim przedstawimy listę zaproszonych Gości oraz Speakerów, zobacz kto do tej pory występował w ramach Konferencji CEO EXECUTIVE SUMMIT!

Paul Papadimitriou
Michael Leander
Caroline Everson
Cezary Stypułkowski
Gabriela Salinas

INTELLIGENCR | UK

MARKEDU | Dania

VP | FACEBOOK | USA

CEO | mBank | PL

DELOITTE | Spain

Sylwia Chada
Peter Vesterbacka
Anna Jakubowski
Matthew Froggatt
Nick Sohnemann

TikTok | CEE

ANGDY BIRDS | Finlandia

Board Member | MilleniumBank

KANTAR | UK

FUTURE CANDY | Germany

W kompleksie „Centrum Giełdowe” Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie mieszczą się siedziby najważniejszych na polskim rynku finansowym spółek z grup kapitałowych GPW i KDPW. To wyjątkowe miejsce, zapewniające funkcjonalne środowisko pracy, efektywnej nauki, spotkań biznesowych, prestiżowych wydarzeń, a także przestrzeń do integracji i relaksu.

Budynek zlokalizowany jest pomiędzy ul Książęcą, ul. Nowy Świat i Al. Jerozolimskimi – dogodne miejsce komunikacyjne gwarantuje łatwy dojazd. Mamy nadzieję, że inspirująca i prestiżowa przestrzeń „Centrum Giełdowego” będzie sprzyjała integracji oraz wymianie wiedzy.

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag