Skip links

Hotel Radisson Blu w Sopocie to nowoczesny, 4-gwiazdkowy obiekt położony w samym sercu Trójmiasta! Lokalizacja hotelu zapewnia szybkie i komfortowe połączenie zarówno z trójmiejskimi kompleksami biurowymi, jaki i z głównymi ośrodkami komunikacyjnymi. Hotel znajduje się zaledwie 250 metrów od piaszczystej plaży nad Zatoką Gdańską, sąsiaduje bezpośrednio z rekreacyjnym terenem Sopockich Błoni, a odległość od centrum Sopotu to mniej niż 1 km.

Wybudowane w 2020 roku Centrum Konferencyjne RADISSON MEETINGS to dwupoziomowa przestrzeń, która umożliwia organizację wydarzeń do 2000 uczestników. Dzięki dostępnej przestrzeni konferencyjnej, przestronnemu foyer oraz nowoczesnej infrastrukturze jesteśmy w stanie zapewnić uczestnikom najwyższą jakość naszego wydarzenia oraz zastosować się do wszystkich wytycznych dotyczących organizacji eventów w czasach pandemii.

Lokalizacja Hotelu:
(Odległości i czas jazdy samochodem)

  • Lotnisko im. L. Wałęsy w Gdańsku: 16 km / 20 min
  • Dworzec PKP Gdańsk Oliwa: 4 km / 8 min
  • Dworzec PKP w Sopocie: 1,6 km / 4 min
  • Olivia Business Center, Alchemia: 5 km / 10 min
  • Amber Expo: 8 km / 12 min
  • Stadion Energa Gdańsk: 7 km / 12 min

Priorytetem w organizacji eventów jest dla nas przede wszystkim bezpieczeństwo naszych gości! Z tego powodu przywiązujemy ogromną uwagę do lokalizacji, w których odbywają się nasze wydarzenia. O wyborze Hotelu Radisson Blu w Sopocie zdecydowały m.in. wielkość powierzchni konferencyjnej oraz na wysokie standardy bezpieczeństwa, które gwarantuje.

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag