Skip links

Program Konferencji EXECUTIVE SUMMIT skupiony jest wokół trendów i innowacji. Przyglądamy się wpływowi technologii na kształt organizacji, sprawdzamy jakie trendy mają szansę na stałe zagościć w naszej rzeczywistości, a nasi eksperci próbują odpowiedzieć na pytania o kształt nowej rzeczywistości!

Sprawdź o czym będziesz mógł usłyszeć podczas Konferencji EXS w Warszawie!

Przed współczesnymi liderami stoi wiele wyzwań związanych z zachodzącymi zmianami, zarówno w organizacjach, jak i w gospodarce. Liczne raporty w jasny sposób pokazują, że nowoczesne przywództwo będzie dalekie od autorytarnego modelu zarządzania. Era „one man show” w korporacyjnej rzeczywistości powoli odchodzi do przeszłości.

Sukces lidera przyszłości to także sukces całego zespołu, któremu przewodzi. Coraz bardziej rośnie rola zastosowania kompetencji miękkich w zarządzaniu, co jeszcze będzie decydować o sukcesie?

Podczas CEO Executive Summit będziemy dyskutować między innymi o:
– nowoczesnym przywództwie,
– roli i znaczeniu liderów przyszłości,
– niezbędnych umiejętnościach liderów jutra.

W szybko zmieniającym się świecie, transformacja staje się kluczowym aspektem rozwoju innowacyjności firm. Zmiany społeczne i demograficzne w naturalny sposób wymuszają zmianę modelów zarządzania.

Stare paradygmaty biznesowe ulegają erupcji aby ustąpić miejsca nowym rozwiązaniom. Rosnącym w siłę trendem jest odchodzenie od hierarchiczności w stronę demokratyzacji i coraz szerszego włączenia pracowników w podejmowane decyzje.

Podczas Konferencji CEO Executive Summit dowiesz się m.in.:
– jak przebiega transformacja cyfrowa przedsiębiorstw,
– 5 trendów dotyczących transformacji organizacji i przedsiębiorstw,
– poznasz kierunki rozwoju technologicznego na nadchodzące lata.

Międzynarodowy rozwój firm w dobie globalizacji dla wielu firm staje się normą. Kierunki ekspansji dotyczą nie tylko regionów lecz także obszarów w przedsiębiorstwach wymagających rozwoju.

Do panelu zapraszamy przedstawicieli Izb Handlowych, dyplomatów oraz przedsiębiorców, których działania wyłamują się ze schematu. Poprzez ekspansję rozumiemy także ekspansję cyfrową i rozwój modeli biznesowych na nowych rynkach.

Podczas CEO Executive Summit będziemy dyskutować między innymi o:
– kierunkach globalnego rozwoju regionalnych przedsiębiorstw,
– obszarach transformacji cyfrowej,
– wyzwaniach ekspansji międzynarodowej.

Świat biznesu z biegiem czasu staje się coraz mniej scentralizowany. Dzieje się tak za sprawą narzędzi technologicznych takich jak sztuczna inteligencja czy aplikacje chmurowe, które wspomagają transformację cyfrową. Ich zastosowanie stało się motorem napędowym zmian w organizacjach, które spowodowały podniesienie poziomu innowacyjności.

W procesie digitalizacji przedsiębiorstw istotną rolę odgrywają modele cloud–native, dzięki którym zarządzanie danymi staje się coraz łatwiejsze.

Podczas ścieżki dotyczącej nowych technologii dowiesz się:
– jak dzięki technologiom można wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów,
– jak nie wypaść z obiegu podczas transformacji.

W perspektywie szybko zmieniającego się świata, bezpieczeństwo i stabilność w biznesie jest kluczową kwestią funkcjonowania firm i organizacji. Bezpieczeństwo obejmuje wiele obszarów – począwszy od cyberbezpieczeństwa, poprzez bezpieczeństwo prawne i finansowe, produkcyjne czy te związane z logistyką i planowaniem.

Nowe rozwiązania technologiczne w zakresie bezpieczeństwa stwarzają również nowe możliwości ochrony danych osobowych, ale wiążą się z nimi także nowe zagrożenia. Zmniejszanie ryzyka stanie się w niedalekiej przyszłości jednym głównych wyzwań biznesu.

Podczas CEO Executive Summit będziemy dyskutować między innymi o:
– trendach i zagrożeniach w obszarze bezpieczeństwa w biznesie przyszłości,
– zmianach podatkowych,
– wyzwaniach zarządzania kryzysowego.

Wraz z zachodzącą transformacją cyfrową w ostatnich latach prężnie rozwija się sektor bankowości elektronicznej. Coraz więcej banków korzysta z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które usprawniają działanie wachlarza usług finansowych.

Rozwiązania FinTech to nie tylko nowoczesne systemy płatności mobilnej – to także zarządzanie finansami osobistymi, inwestycje, ubezpieczenia, bezpieczeństwo danych czy bankowość mobilna.

Podczas CEO Executive Summit będziemy dyskutować między innymi o:
– przyszłości pieniądza i nowych formach płatności,
– narzędziach technologicznych wykorzystywanych w bankowości,
– nadchodzących trendach w private banking’u.

Trendy w konsumpcji zmieniają się tak szybko jak zmieniają się potrzeby konsumenta. Ostatnie dwa lata spowodowały większe zainteresowanie usługami e-commerce, a zamawianie zakupów on-line stało się codziennością i wpłynęło na stworzenie nowego, prężnie funkcjonującego rynku usług dostaw.

Konsumenci z roku na rok stają się coraz bardziej świadomi i częściej wybierają takie marki, których działania są etyczne i zgodne z reprezentowanymi przez nich wartościami. Dla producentów i dystrybutorów oznacza to konieczność wprowadzenia zmian w zakresie transparentności produkcji i komunikacji marki. 

Podczas ścieżki tematycznej będziemy dyskutować m.in. o:
– innowacjach produktowych i marketingowych, które dopasowane są do potrzeb konsumentów,
– tym jakie są najważniejsze trendy i innowacje związane z konsumpcją przyszłości,
– rosnącej popularności rozwiązań z zakresu fasiontech (w tym produktów typu wearables).

Pandemia wymusiła na większości firm przejście na zdalny tryb pracy, a transformacja cyfrowa przedsiębiorstw przez ostatnie dwa lata nabrała rozpędu. Na obecną chwilę ciężko jest przewidzieć jak w przyszłości będzie wyglądał rynek pracy.

Zatrzymanie i pielęgnowanie talentów w firmie w czasach nowej rzeczywistości wymaga zmiany stylu przywództwa, biegłości w zarządzaniu wirtualnymi zespołami i zarządzaniu zmianą.

Podczas ścieżki tematycznej „Human Resources – wyzwania przyszłości” dowiesz się:
– jakich rozwiązań B2B potrzebuje HR,
– jakie są kluczowe trendy w automatyzacji i digitalizacji HR,
– jakie są wyzwania w Executive Search w nadchodzących latach.

Marketing i sprzedaż potrzebują nieustannego rozwoju. Dopasowywanie się do potrzeb klientów i panujących trendów jest niezbędne aby utrzymać się na rynku i zapewnić firmie stabilną pozycję. Kluczowi gracze na rynku idą z duchem czasu i stawiają na wykorzystanie technologicznych nowinek w celu usprawnienia procesów zakupowych.

Rozwiązania takie jak socialselling czy live commerce coraz szerzej wchodzą do marketingowej codzienności. Czy Facebook i TikTok to dobre platformy dotarcia do pokolenia Z? Tego dowiesz się podczas panelu Meta Marketing.

Podczas CEO Executive Summit będziemy dyskutować między innymi o:
– nadchodzących trendach w marketingu i sprzedaży,
– wyzwaniach z którymi mierzą się marki w komunikacji,
– słuchaniu potrzeb konsumenta i dopasowywaniu się do nich.

Poszukiwanie nowych możliwości, które umożliwiają doskonalenie jakości usług to domena działów badań i rozwoju. Obecnie powstaje coraz więcej start-up’ów które oferują nowe rozwiązania usprawniające prowadzenie przedsiębiorstwa na rzecz środowiska czy poprawy kondycji zdrowotnej społeczeństwa.

Innowacyjne metody uprawy roślin czy nowoczesne wynalazki medyczne to efekt pracy nad powstawaniem nowych technologii. Produkty przyszłości to nowy obszar, nie tylko badań, ale także inwestycji.

Podczas CEO Executive Summit będziemy dyskutować między innymi o:
– produktach przyszłości,
– wpływie badań i rozwoju na nieszablonowe rozwiązania w biznesie,
– inwestowaniu w innowacje.

Zielona rewolucja to nie tylko transformacja energetyki. To przede wszystkim transformacja technologiczna i gospodarcza.

Głównym celem wytycznych Komisji Europejskiej jest całkowita eliminacja węgla oraz dążenie do zero emisyjności. Takie zapisy znacząco wpływają na funkcjonowanie wielu firm, które są zobowiązane do transformacji swoich modelów biznesowych na bardziej przyjazne środowisku. Nie obędzie się bez innowacji i technologii, które są niezbędne do dokonania transformacji gospodarki.

Podczas CEO Executive Summit będziemy dyskutować między innymi o:
– zmianach modeli biznesowych w procesie dekarbonizacji,
– zrównoważonym inwestowaniu i społecznej odpowiedzialności biznesu,
– największych wyzwaniach i barierach zielonej transformacji.

Od wyjazdu pierwszego samochodu na ulice do dziś minęło 250 lat, przez ten czas sama branża i sposoby migracji społeczeństwa zmieniły się w ogromnym tempie! Trendem, który wszedł do maistreamu są pojazdy elektryczne zyskujące coraz większe grono zwolenników – czy w najbliższym czasie takie samo zainteresowanie będziemy obserwować w zakresie pojazdów autonomicznych?

Również miasta stoją przed ogromnym wyzwaniem, czy carsharing, technologia 5G, IoT pomogą rozwiązać problem zakorkowanych metropolii?

Podczas CEO Executive Summit będziemy dyskutować między innymi o:
– nowych ekosystemach mobilności i transportu,
– trendach i przewidywaniach dotyczących mobilności,
– tym jakie będą trendy rozwoju mobilności w miastach przyszłości.

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag