Skip links
LEADERS_IN_POLAND_LOGO_v1

ZAPRASZAMY NA

CMO GOLF OPEN DAY

12 maja 2024
Juzefów Golf Park

14:00 - Inauguracja
Wprowadzenie i zasady

18:30 - Zakończenie
Wręczenie dyplomów

DLA KOGO

LEADERS_IN_POLAND_LOGO_v1
  1. Dla Wiodących Liderów Branży: Leaders Club jest dedykowany dla najbardziej wpływowych liderów w obszarze marketingu, innowacji i biznesu w Polsce.
  2. Dla Osób Poszukujących Wymiany Wiedzy: Jest to miejsce, gdzie profesjonaliści mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, wiedzą i najlepszymi praktykami w branży.
  3. Dla Ambitnych Przedsiębiorców: Leaders Club oferuje wsparcie i inspirację dla osób, które dążą do osiągnięcia doskonałości w swojej dziedzinie i chcą rozwijać się zawodowo.
  4. Dla Osób Szukających Nowych Kontaktów Biznesowych: Klub zapewnia wyjątkową okazję do nawiązywania cennych relacji biznesowych oraz budowania sieci kontaktów z innymi liderami i profesjonalistami z branży.
  5. Dla Entuzjastów Kreowania Przyszłości: Leaders Club promuje innowacyjność i kreatywność, zachęcając członków do współtworzenia przyszłości marketingu i biznesu w Polsce.

IDEA CMO GOLF OPEN DAY

LEADERS_IN_POLAND_LOGO_v1

Leaders Club jest ekskluzywnym klubem dedykowanym dla najbardziej wpływowych liderów w obszarze marketingu i innowacji w Polsce.

Naszym celem jest stworzenie platformy, która umożliwia wymianę wiedzy, doświadczeń oraz inspiracji pomiędzy najwybitniejszymi osobami w branży.

Chcemy budować społeczność, która będzie wspierać się nawzajem w dążeniu do doskonałości zawodowej oraz kreować przyszłość marketingu i innowacji w Polsce.

CEL

LEADERS_IN_POLAND_LOGO_v1

Zaangażowanie w Leaders Club gwarantuje dostęp do najlepszych praktyk, networking z czołowymi osobami w branży oraz możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego na najwyższym poziomie.

JOIN CMO OPEN DAY

WYSTĄP O BEZPŁATNE ZAPROSZENIE

LEADERS_IN_POLAND_LOGO_v1
1 Step 1
Udział w GOLF OPEN DAY jest bezpłatny dla Dyrektorów Marketingu / CMO, Head of Marketing, Head of Communications, Head of Digital oraz Laureatów Konkursów i Kapituły.
Dla pozostałych osób, przedstawicieli agencji, dostawców, firm istnieje możliwość udziału z klientem, jeśli zostaną wolne zaproszenie. Prosimy o wypełnienie formularza.
Czy jesteśpick one!
Czy grałeś / grałaś w wcześniej w golfa?Wybierz jedną
Z kim chcesz przyjechać?Wybierz opcję
Skąd dowiedziałaś/eś się o GOLF OPEN DAY?pick one!
Akceptacja prywatności i regulaminu
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

LEADERS IN POLAND

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag