Skip links
Anna Kania-Okieńczyc

Anna Kania-Okieńczyc

Marketing & Retail Director | DHL

Dr Anna Kania-Okieńczyc –  Wiceprezes ds. Marketingu i Doświadczenia Klienta DHL Parcel, lider biznesu z ponad 20-letniem doświadczeniem w branży KEP i rozwiązań cyfrowych, w obszarze zarządzania i przywództwa, komunikacji, a także rozwoju produktu, badań i analiz marketingowych, polityki cenowej, obsługi klienta i rozwoju sieci OOH (out of home delivery). Doktor nauk ekonomicznych Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej (SGH i absolwentka Marketingu i Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej.

W DHL odpowiada m.in. za rozwój oferty dla klientów biznesowych i indywidualnych, sprzedaż produktu C2X, komunikację marketingową i PR oraz doświadczenie klienta. Obok doświadczenia i intuicji biznesowej, jej wyróżniki to odpowiedzialność, energia i szybkość działania. Zadeklarowana zwolenniczka życia na szóstym biegu, z apetytem na nowe wyzwania. Motywator zespołu.  Ambasadorka czerpania z potencjału nowych technologii i rozwiązań digitalowych. Zwolenniczka idei odpowiedzialnego biznesu, którą uważa za jeden z priorytetów w projektowaniu kompleksowej strategii.

All Sessions by Anna Kania-Okieńczyc

CMO MARKETING EXECUTIVE SUMMIT 2023 16-11-2023
16:15 - 17:00

Kreowanie wartości w marketingu B2B

Scena Marketing Innovation

W tym panelu głównym skupimy się na dynamicznych zmianach, jakie zachodzą w świecie platform sprzedaży wielokanałowej w sektorze B2B. Zanurzymy się głęboko w tematykę trendów, kluczowych technologii, wyzwań oraz strategii przygotowawczych, aby zrozumieć, jakie kształty przyjmie przyszłość tego kluczowego obszaru biznesowego.

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag