• TEKST 1
  • TEKST 2
Dominika Żak

Dominika Żak

Prezeska | DEEZEE

Założycielka i Prezes marki DeeZee, która od 17 lat stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najszybciej rozwijających się marek modowych w Polsce. Swoje produkty, takie jak obuwie, odzież i akcesoria damskie sprzedaje na platformach internetowych w 6 europejskich krajach, a wysyłki realizuje łącznie aż do 35 państw. Produkty DeeZee są również dostępne w 1 000 sklepów Grupy CCC, która w 2018 roku zainwestowała ponad 20 mln zł w rozwój marki (wykupując 75% udziałów). Dominika Żak oprócz sklepu internetowego, będącego liderem w swoim segmencie, zbudowała również ogromną i zaangażowaną społeczność w mediach społecznościowych, której zasięg sięga dziś ponad 2 mln obserwujących. W biznesie kieruje się twardymi danymi i analizami. Równocześnie bardzo ufa intuicji. Ogromną wagę przywiązuje także do doboru odpowiedniego zespołu. Jest absolwentką Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, wykładała na Uniwersytecie Warszawskim.

All Sessions by Dominika Żak

CEO EXECUTIVE SUMMIT 2022 / dzień 2 30/06/2022
11:15 - 11:50

GLOBAL BRANDS IN MODERN WORLD

Scena Główna - Centrum Konferencyjne | ATRIUM

W szybko zmieniającym się świecie, transformacja staje się kluczowym aspektem rozwoju innowacyjności firm. Zmiany społeczne i demograficzne w naturalny sposób wymuszają zmianę modelów zarządzania oraz postrzegania brandów. Jak do nadchodzących zmian dostosowują się globalne marki? Czy stare i sprawdzone paradygmaty biznesowe muszą ulec erupcji, by ustąpić miejsca nowym rozwiązaniom?

CEO EXECUTIVE SUMMIT 2022 / dzień 1 29/06/2022
14:40 - 15:10

WHAT IS 'A NEW BLACK'? The future of fashion industry

Scena Główna - Centrum Konferencyjne | ATRIUM

Jaka przyszłość czeka świat mody? Czy zmiany społeczne oraz klimatyczne pociągną duże brandy do większej odpowiedzialności w zakresie zrównoważonej i sprawiedliwej polityki? Czy jest możliwość budować zrównoważony biznes w wymagającym świecie rządzonym przez sezonowe trendy?

Używamy plików cookies do analizowania i lepszego działania strony Zasady prywatności