Skip links
Elżbieta K. Szydłowska-Sankiewicz

Elżbieta K. Szydłowska-Sankiewicz

CEO | BUSINESS BOUTIQUE

Absolwentka studiów MBA w Wyższej Szkole Biznesu -National Louis University oraz dwojakich studiów podyplomowych z zakresu nowoczesnego marketingu. Zwyciężczyni w ogólnopolskim konkursie Dyrektor Marketingu Roku 2016 w kategorii Wyjątkowa skuteczność na rynkach międzynarodowych w uznaniu za międzynarodową strategię marketingowo – handlową, którą zdefiniowała i wprowadziła w firmie Baltic Wood S.A. Od 2016, w ramach firmy Business Boutique, wspiera firmy w transformacji poprzez kompleksową analizę potencjału, opracowywanie nowych strategii rynkowych, wprowadzanie firm na nowe rynki oraz budowanie efektywnego wizerunku firm w ujęciu międzynarodowym. Zrealizowała i wdrożyła z sukcesem rozwiązania dla firm z branż: meblarskiej, wnętrzarskiej, budowlanej, logistycznej, consumer goods. W latach 2020 – 2022 Dyrektor Strategii i Rozwoju Globalnego w Aluprof S.A. gdzie opracowała i wprowadziła nową strategię budowania marki i rozwoju sprzedaży na rynkach międzynarodowych. Wprowadziła firmę na rynki azjatyckie oraz do krajów MENA. W latach 2009 - 2016 Dyrektor Sprzedaży i Marketingu oraz Członek Zarządu firmy Baltic Wood S.A. Pod jej zarządem firma zbudowała nową, międzynarodową pozycję rynkową i sieć sprzedaży na strategicznych rynkach Europy, Ameryki Północnej i Azji osiągając ponad 85% wskaźnik sprzedaży na eksport a produkty firmy otrzymały nagrodę Red Dot Design Award. W latach 1995 – 2008 Dyrektor Marketingu i PR w Grupie Nowy Styl, odpowiedzialna za całość działań marketingowych - od analiz rynku, poprzez zarządzanie portfolio produktów i wprowadzanie nowych, strategię cenową po komunikację marketingową i PR. Od 2023 certyfikowany Erickson Professional Coach i Mentor, wspierający menedżerów w ramach Business & Executive Coaching.

All Sessions by Elżbieta K. Szydłowska-Sankiewicz

CMO MARKETING EXECUTIVE SUMMIT 2023 16-11-2023
15:30 - 16:15

Ilość kontra jakość: Behavior-Led Marketing w czasach Big Data

Scena Marketing Innovation

W świecie, gdzie dane stają się nowym "złotem", marketerzy balansują na granicy pomiędzy zbieraniem jak największej ilości informacji a jej rzeczywistą wartością i jakością. W czasach Big Data, jak nigdy wcześniej, kluczowe jest zrozumienie, jakie dane naprawdę mają znaczenie dla skutecznego marketingu opartego na zachowaniach. Podczas tego panelu specjaliści wyjaśnią, jak wyłowić istotne informacje z morza dostępnych danych, skupić się na jakości analiz oraz jak efektywnie wykorzystać zdobyte informacje do kreowania spersonalizowanych strategii komunikacji. Dowiedz się, jak Behavior-Led Marketing pozwala skuteczniej docierać do odbiorców, nawet w środowisku przesyconym danymi.

CEO EXECUTIVE SUMMIT 2023 29-06-2023
12:00 - 12:40

E-commerce i Retail w erze AI: Personalizacja na kolejnym poziomie

Pałac w Wilanowie

Trendy w konsumpcji zmieniają się tak szybko jak zmieniają się potrzeby konsumenta. Ostatnie dwa lata spowodowały większe zainteresowanie usługami e-commerce, a zamawianie zakupów on-line stało się codziennością i wpłynęło na stworzenie nowego, prężnie funkcjonującego rynku usług dostaw.

Konsumenci z roku na rok stają się coraz bardziej świadomi i częściej wybierają takie marki, których działania są etyczne i zgodne z reprezentowanymi przez nich wartościami. Dla producentów i dystrybutorów oznacza to konieczność wprowadzenia zmian w zakresie transparentności produkcji i komunikacji marki

Zagadnienia:

  • Jakie są kluczowe trendy w e-commerce w 2023 roku?
  • Jakie strategie można zastosować w celu skutecznego prowadzenia sklepu internetowego?
  • Jak sztuczna inteligencja i analiza danych zmieniają branżę retail?
  • Jakie są nowe modele dostawy i logistyki w e-commerce?
  • Jakie czynniki wpływają na decyzje zakupowe konsumentów online?

CMO MARKETING EXECUTIVE SUMMIT 2022 17-11-2022
14:45 - 15:15

B2B Marketing Innovation

Scena Główna - Centrum Konferencyjne w Hotelu
CEO EXECUTIVE SUMMIT 2022 / dzień 1 29-09-2022
12:20 - 13:05

BRANDS IN MODERN WORLD

Scena Główna - Centrum Konferencyjne GPW

W szybko zmieniającym się świecie, transformacja staje się kluczowym aspektem rozwoju innowacyjności firm. Zmiany społeczne i demograficzne w naturalny sposób wymuszają zmianę modelów zarządzania oraz postrzegania brandów. Jak do nadchodzących zmian dostosowują się globalne marki? Czy stare i sprawdzone paradygmaty biznesowe muszą ulec erupcji, by ustąpić miejsca nowym rozwiązaniom?

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag