Skip links
Kinga Nowacka

Kinga Nowacka

Dyrektorka marketingu i sprzedaży | UNIWERSYTET SWPS

Kinga Nowacka - Dyrektorka Marketingu i Sprzedaży w Uniwersytecie SWPS, członkini zarządu. Z Uniwersytetem związana od 18 lat. Zarządza zespołami odpowiedzialnymi za wizerunek uczelni, sprzedaż produktów edukacyjnych, promocję wyników badań naukowych oraz e-commerce.

Wierzy w potęgę nauki i edukacji oraz w pracę z misją.
Z przekonaniem realizuje marketing wartości, bo odpowiedzialnością uczelni wyższych jest wpływ na na modelowanie postaw społecznych i poprawa życia ludzi.
A żeby tak było - niezbędne - zwłaszcza w dzisiejszych czasach - jest budowanie zaufania do nauki i popularyzacja wyników badań naukowych.

All Sessions by Kinga Nowacka

CMO MARKETING EXECUTIVE SUMMIT 2023 16-11-2023
12:00 - 12:45

Marketers for Good: Społeczna Odpowiedzialność w Kontakcie z Młodym Pokoleniem

Scena Marketing Innovation

W erze, gdy społeczna odpowiedzialność jest coraz lepiej badana, misja i wyznawane wartości marki stają się kluczowymi wyróżnikami. Ten panel zagłębia się w serce inicjatyw marketingowych skierowanych do młodszych pokoleń, ukazując, jak firmy mogą pozytywnie wpływać na społeczność i rozwiązywać problemy społeczne . Dołącz do naszej dyskusji, by dowiedzieć się, jak czołowi marketerzy tworzą kampanie, które nie tylko promują produkty, ale również inspirują i edukują młodzież, jednocześnie odzwierciedlając wartości i zaangażowanie marki w społeczne sprawy. Poznaj moc połączenia marketingu z misją i odkryj, jak twoja marka może stać się siłą dobra w życiu młodych ludzi.

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag