Skip links
Malwina Wróblewska

Malwina Wróblewska

Associate Vice President | BRAND NEW GALAXY

Wysoce zmotywowana i energiczna liderka digital marketingu i aktualnie również e-commerce'u z ponad 15-letnim doświadczeniem w zintegrowanych projektach i kampaniach dla globalnych Klientów i Marek zdobytym w agencjach takich jak Publicis Group, K2 i innych, a także Dyrektorem ds. Marketingu i E-Commerce dwóch marek suplementów diety, nagrodzona tytułem CMO roku w zakresie sprzedaży i marketingu w roku 2020/2021. Obecnie Associate Vice President w Brand New Galaxy.

Od początku swojej kariery zawodowej zdobywała doświadczenie w wiodących projektach reklamowych dla takich klientów jak Coca-Cola, T-Mobile, Deichmann, Mondelez, Circle K, Discovery, LEGO i wielu innych, szybko posuwając się do przodu i integrując je z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Mocno wierzy w rozwój i coaching młodych talentów, zawsze dzieląc się swoim najlepszym doświadczeniem.

All Sessions by Malwina Wróblewska

CMO MARKETING EXECUTIVE SUMMIT 2023 16-11-2023
14:00 - 14:45

Beyond Algorithms - jak się dogadać z narzędziami AI

Scena Marketing Innovation

Gdy technologia ewoluuje z błyskawiczną prędkością, marketing przestaje polegać jedynie na intuicji i kreatywności. Zanurz się w fascynujący świat, gdzie algorytmy spotykają się z emocjami, a dane przekształcają się w narrację. Ten panel odkryje przed Tobą najnowsze narzędzia AI, które nie tylko zmieniają sposób, w jaki docieramy do naszych klientów, ale także definiują, co to znaczy być marketerem w XXI wieku. Przygotuj się na podróż w przyszłość marketingu, gdzie AI jest kompasem prowadzącym nas przez niewiadome jutrzejszego dnia.

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag