Skip links
Piotr Beaupre

Piotr Beaupre

President | NEO ENERGY GROUP

Urodził się i kształcił w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Swoją ścieżkę bussinesową rozpoczął w 1989 stając się współzałożycielem pierwszej polskiej Agencji Reklamowej- „ Galicja" w Krakowie działającej w obszarach marketingu oraz komunikacji reklamowej. W 2001 AR Galicja połączyła się z Euro RSCG stając się największą firmą reklamową w Polsce .

W 2004 roku podjął decyzje o wyjściu ze świata marketingu ,sprzedając swoje udziały do Holdingu EURO RSCG .

W 1997 roku uczestniczył w tworzeniu pierwszego i ostatecznie największego operatora call center w Centralnej Europie, firmy Call Center Poland, która w 2007 roku została sprzedana do spółki IG SA z GPW .

W 1999 powołał z międzynarodowymi podmiotami spółkę EBS SA , która zarządza obecnie siecią blisko 200 obiektów „ EBS  „ oraz Taj Wook " w wielkich sieciach i centrach handlowych. Dziś spółka ta jest liderem w swojej kategorii, zatrudnia ponad 1000 osób w Polsce.

W 2000 r wspólnie z partnerami zakłada firmę Cursor S.A. obecnie OEX S.A. , która stała się największą na polskim rynku grupą kapitałową , działająca w obszarze business proces outsourcing zatrudniająca ok 6 000 osób i jest na Warszawskiej Giełdzie .

W 2003 roku współuczestniczy w założeniu warszawskiego Dewelopera Real Mangement SA , który od wielu lat jest liderem osiedli domów jednorodzinnych . Obecnie spóka rozpoczęła budowę najwększego osiedla domów jednorodzinnych w Warszawie przy skarpie Powsińskiej w Warszawie , gdzie stanie ws umie ponad 200 domów na blisko 25 hektarach .

W 2005 rozpoczął inwestycje w OZE tworząc jednego z największych deweloperów , która w krótkim czasie stała się największym deweloperem farm wiatrowych( 1150 MW ) co potwierdziła przeprowadzona w 2011 transakcja sprzedaży części udziałów tej spółki do największego w Europie Wschodniej koncernu energetycznego tj CEZ AS . Obecnie Neo Energy Group dewelopuje jeden z największych portfeli kilku technologii OZE gdzie całkowita ilość wydanych już Warunków Przyłączenia do sieci to ponad 2 000 MW .  od 2018 roku spółka dostarczyła ok 800 MW projektów farm PV i farm Wiatrowych , które są już wybudowane lub znajdują się w fazie przygotowania ich finasowania do budowy .

W 2015 roku zakłada Neo Bio Energy – spółkę która starując od zera produkuje ponad 100 000 GWhe w 30 projketach biogazawni na składowiskach śmieci . Ta spółka to zdecydowanie numer 1 w Polsce w tym obszarze i jeden z największych wytwórców energii elektrycznej z biometanu w Polsce .

All Sessions by Piotr Beaupre

CEO EXECUTIVE SUMMIT 2023 29-06-2023
13:15 - 14:00

Energia i Green-tech: Zielona rewolucja w przeciwdziałaniu zmianom klimatu

Pałac w Wilanowie

Podczas dziesiątego bloku tematycznego, "Zielona rewolucja w przeciwdziałaniu zmianom klimatu", odkryjemy, jak technologia pomaga w walce ze zmianami klimatu. Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o zielonej rewolucji.

Zagadnienia:

  • Rozwój odnawialnych źródeł energii a bezpieczeństwo energetyczne
  • Znaczenie rozwoju elektromobilności i magazynowania energii w zielonej rewolucji;
  • Wyzwania gospodarki zeroemisyjnej w przeciwdziałaniu zmianom klimatu
  • Jakie są wyzwania i szanse dla startupów green-tech w regionie Europy Środkowo-Wschodniej?

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag