Skip links
David Shing

David Shing

Futurysta

David Shing to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w świecie cyfrowych technologii. Australijski futurysta, mówca, dyrektor kreatywny, strategiczny konsultant cyfrowy i przedsiębiorca, znany z inspirujących wizji dotyczących możliwości, jakie niesie przyszłość.

Spędził lata podróżując po całym świecie, przemawiając do wszelkiego rodzaju publiczności, od dużych sesji plenarnych po zarządy wiodących światowych firm. Na konferencyjnych scenach całego świata znany jest ze swojej energetycznej osobowości oraz odważnego pseudonimu „cyfrowego proroka”.

David Shing jest wielowymiarowym twórcą, który specjalizuje się w doradzaniu klientom w zakresie pomysłowych i skutecznych podejść do optymalizacji wartości marki w cyfrowym krajobrazie. Jako cyfrowy prorok dla AOL, a następnie Verizon Media, Shing pracował zarówno na terytoriach Ameryki Północnej, jak i międzynarodowych, aby zidentyfikować nowe możliwości dla biznesu, aktywnie zmienić postrzeganie marki i pomóc w budowaniu zewnętrznego profilu firmy na całym świecie.

All Sessions by David Shing

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag