Skip links
Greg Twaróg

Greg Twaróg

Co-founder and Creative Producer | MYVERSE

Grzegorz Twaróg - producent wydarzeń o międzynarodowym doświadczeniu, zdobytym w Polsce, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Współpracował z największymi polskimi agencjami tworząc koncepcje experience marketingowe dla takich marek jak mBank Korporacyjny i Private Banking, Reebok, Volvo, Hestia, Kulczyk Silverstein, DLA Piper, Grupa Danone czy Beko. Przez wiele lat był także silnie związany ze stołeczną sceną klubową.
W swojej pracy wykorzystuje wysokiej klasy wzornictwo i nowoczesne technologie do tworzenia głęboko angażujących doświadczeń, które pozwalają markom komunikować się na poziomie przeżyć.
Grzegorz ma bogate doświadczenie jako producent wydarzeń, zarówno w zakresie projektowania strategii marketingowych opartych na wartościach, jak i w nadzorowaniu procesów twórczych. Zarządza projektami o dużej skali specjalizując się w projektowaniu doświadczeń, środowisk wirtualnych i interakcji.
Jako Chief Metaverse Officer w firmie Myverse, skupia się na eksplorowaniu doświadczeń cyfrowych i metawersu. Współtworzył produktową platformę metaverową dla marki Triumph, multiplayerowe platformy prezentacyjne dla Properties Dubai czy limitowana edycję awatarów dla arabskiego O&GD.

All Sessions by Greg Twaróg

CEO EXECUTIVE SUMMIT 2023 29-06-2023
10:10 - 10:45

Czy metaverse może uzdrowić realny świat?

Pałac w Wilanowie

Granice między rzeczywistością wirtualną a realnym światem stale się zacierają. Czy ten nowy cyfrowy wszechświat może być kluczem do uzdrowienia naszego realnego świata?

Podczas panelu dyskusyjnego zgłębimy temat wirtualnego świata i zastanowimy się w jakim miejscu sie znajdujemy. Czy ta rewolucyjna technologia może faktycznie przyczynić się do rozwiązywania problemów, z jakimi boryka się nasza rzeczywistość?

Rozmawiając o nauce technologii, zastanowimy się, czy jest ona zarezerwowana tylko dla wybranych, czy też powinna stać się nieodłączną częścią życia każdego z nas.

Prześledzimy również, w jaki sposób narzędzia sztucznej inteligencji zrewolucjonizowały świat biznesu.

Przygotujcie się na fascynującą debatę i inspirujące przykłady, które zapewnią wam niezapomniane doświadczenie podczas naszej konferencji.

Czy metaverse jest kluczem do uzdrowienia realnego świata? Przekonaj się sam!

Zagadnienia:

  • problemy realnego świata kontra świat wirtualny;
  • kierunki rozwoju świata wirtualnego;
  • wpływ narzędzi AI na świat nauki i biznesu.
This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag