Skip links
Jacek Szyndler

Jacek Szyndler

Co-Founder | NAOKO

Jacek Szyndler - absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie zdobył tytuły magistra ekonomii oraz finansów i rachunkowości. Ukończył również studia podyplomowe. Po studiach kontynuował swoją akademicką karierę, prowadząc wykłady na różnych uczelniach z zakresu przedsiębiorczości akademickiej. Jest również współautorem podręcznika z tej dziedziny. W ramach firm inkubowanych w ramach Akemickiego Inkubatora Przedsiębiorczości zdobył wiele wyróznież, w tym m.in tytuł Młodej Firmy Roku.

Od ostatnich siedmiu lat pełni funkcję wiceprezesa ds. Marketingu w NAOKO, odzieżowym,  e-commerce. Firma od wielu lat  prowadzi owocną wspópracę z grupa Discovery, tworząc kolekcje odzieżowe dla NAOKO na licencji Warner Bros. Uczestniczyła też w wielu wydarzeniach na arenie międzynarodowej, m.in w prestiżowym Mercedes Benz Fashion Week.

NAOKO,  jest też pionierem w dziedzinie modowej technologii, będąc na czele innowacyjnego projektu, który łączy modę, społeczność i sztuczną inteligencję. Projekt ten zaangażował ponad 50 000 osób, co stanowi niezwykły kamień milowy w historii firmy.

All Sessions by Jacek Szyndler

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag