Skip links
Richard Quest

Richard Quest

Journalist | CNN

All Sessions by Richard Quest

CEO EXECUTIVE SUMMIT 2022 / dzień 1 29-09-2022
10:10 - 10:50

ONE-TO-ONE Richard Quest & Rafał Brzoska

Scena Główna - Centrum Konferencyjne GPW

Świat nigdy nie rozwijał się szybciej niż obecnie. Przed współczesnymi liderami stoi wiele wyzwań, zarówno tych związanych z prowadzeniem biznesu jak i z rolą przywództwa w organizacji. Nasz gość specjalny Richard Quest, wieloletni dziennikarz biznesowy CNN oraz zaproszeni do panelu eksperci spróbują znaleźć odpowiedź na pytania:
- Jakie decyzje biznesowe podjąć teraz, by zyskać?
- Czym jest nowoczesne przywództwo?
- Jaka jest rola liderów przyszłości?

11:40 - 12:20

BUSINESS GROWTH

Scena Główna - Centrum Konferencyjne GPW

Jaki mierzyć proces rozwoju sukcesu przedsiębiorstwa? Opowiemy o 4 strategiach rozwoju rynku, o ich wadach, zaletach oraz o spostrzeżeniach panelistów odnośnie tego, jak w dzisiejszych czasach najlepiej rozwijać swój biznes, którą drogę wybrać, a czego starać się wystrzegać.

16:40 - 17:00

ONE-TO-ONE Richard Quest & Kasia Kieli

Scena Główna - Centrum Konferencyjne GPW

W trudnych czasach społeczeństwo jak nigdy potrzebuje odważnych liderów i sprawdzonych informacji. Swoją wizję nowoczesnego leadershipu oraz roli mediów w obliczu bezprecedensowych wyzwań przedstawi Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery Poland. Rozmowę poprowadzi Richard Quest, ikona światowego dziennikarstwa biznesowego, od ponad 20 lat związany z CNN (Grupa Warner Bros. Discovery).

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag