CEO Innovation Executive Summit 2022 to nowe wydarzenie skierowane do prezesów oraz najwyższej kadry zarządzającej przedsiębiorstw organizowane 29-30 września w Warszawie w budynku Giełdy Papierów Wartościowych.


Pierwsza edycja
jest okazją do spotkania świata innowacji z biznesem oraz przyjrzenia się najważniejszym prognozom i trendom z obszaru 12 przemysłów przyszłości. 

W trakcie Konferencji EXS 2022 odbędzie się wręczenie nagród Innowacyjny Lider 2022, które docenia osoby stojące na czele innowacyjnych biznesów w Polsce.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest INPOST – jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm w Europie.

Celem CEO Innovation Executive Summit 2022 jest „Stworzenie nowego wydarzenia w regionie Centralnej Europy, które stanie się HUB-em łączącym wyłącznie innowacyjne firmy, działające w 12 obszarach przemysłów przyszłości i ich liderów” – Powiedział Paweł Netczuk organizator Executive Summit.

Gościem specjalnym EXS 2022 będzie ikona światowego dziennikarstwa biznesowego Richard Quest, wieloletni dziennikarz CNN Intenational, Rafał Brzoska, prezes i twórca InPost – firmy, która podbija Europę oraz David Shing, futurysta, wizjoner i cyfrowy prorok.

Program CEO Innovation Executive Summit 2022 skupiony jest wokół trendów i innowacji. Przyjrzymy się wpływowi technologii na kształt organizacji, sprawdzimy jakie trendy mają szansę na stałe zagościć w naszej rzeczywistości, a nasi eksperci spróbują odpowiedzieć na pytania o kierunku rozwoju współczesnego świata. 

Speakerzy oraz zaproszeni paneliści spojrzą w przyszłość szukając nowych możliwości, przewidując trendy i zastanawiając się jak zaprojektować lepsze jutro w 12 obszarach przemysłów przyszłości:

 • Connectivity / IT Services / Telco / Hardware / Cloud
 • Martech / Advertising / Software / AI
 • Robotic / Industry 4.0 / Energy
 • Retail / E-Commerce / Future Consumer
 • Smart City/ Govtech / Tourism / Hospitality
 • Automotive / Mobility / Supply Chain / Drones
 • IOT / Wareable / Lifestyle / Fashion
 • Smarthome / Safety / Smart Construction
 • Media / Entertainment / Gaming
 • Fintech / Insurtech / Blockchain
 • Health / Well-being / Greentech
 • Sustainability / Social / Economics /Environmental

Organizatorzy zadbali również o możliwość networkingu w trakcie wydarzenia. Podczas CEO Executive Summit 2022 można nawiązać relacje z najbardziej innowacyjnymi przedstawicielami świata biznesu, co stanowi wielką szansę, szczególnie dla młodych innowatorów.

Miejsce organizacji wydarzenia, czyli Centrum Giełdowe GPW zostało wybrane nieprzypadkowo. W kompleksie mieszczą się siedziby najważniejszych na polskim rynku finansowym spółek z grup kapitałowych GPW i KDPW.

Budynek zlokalizowany jest w centrum Warszawy, co gwarantuje dogodny i łatwy dojazd, a inspirująca i prestiżowa przestrzeń „Centrum Giełdowego” będzie sprzyjała integracji oraz wymianie wiedzy.

Udział w wydarzeniu dla pierwszych 100 innowacyjnych prezesów i założycieli firm, które działają w jednym z w/w 12 obszarach przyszłości jest bezpłatny: https://executivesummit.eu/innowators-rejestracja/ 

Zobacz zaproszenie na CEO Innovation Executive Summit 2022, od Richarda Questa z CNN Intenrnational:

Partnerzy:

InPost, Visa, Samsung, TZF, Kramp, Electrolux

Partnerzy medialni:
AMS, Gazeta.pl, NaTemat.pl, InPoland.pl, i.pl , PAP, Mediarun.com

Akredytacje dziennikarskie:
https://executivesummit.eu/media/media-accreditation/

Materiały i logo:
https://executivesummit.eu/press-kit-logo/


Dodatkowe informacje:

https://executivesummit.eu/category/news/

Kontakt dla mediów:

Paulina Jarnutowska
[email protected]


Strona wydarzenia:
www.executivesummit.eu