Skip links

Ikona dziennikarstwa biznesowego Richard Quest z CNN International oraz wizjoner Rafał Brzoska Prezes InPost gośćmi specjalnymi CEO Innovation Executive Summit ’22

 

CEO Innovation Executive Summit 2022 to nowe wydarzenie skierowane do prezesów oraz najwyższej kadry zarządzającej przedsiębiorstw organizowane 29-30 września w Warszawie w budynku Giełdy Papierów Wartościowych.


Pierwsza edycja
jest okazją do spotkania świata innowacji z biznesem oraz przyjrzenia się najważniejszym prognozom i trendom z obszaru 12 przemysłów przyszłości. 

W trakcie Konferencji EXS 2022 odbędzie się wręczenie nagród Innowacyjny Lider 2022, które docenia osoby stojące na czele innowacyjnych biznesów w Polsce.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest INPOST – jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm w Europie.

Celem CEO Innovation Executive Summit 2022 jest „Stworzenie nowego wydarzenia w regionie Centralnej Europy, które stanie się HUB-em łączącym wyłącznie innowacyjne firmy, działające w 12 obszarach przemysłów przyszłości i ich liderów” – Powiedział Paweł Netczuk organizator Executive Summit.

Gościem specjalnym EXS 2022 będzie ikona światowego dziennikarstwa biznesowego Richard Quest, wieloletni dziennikarz CNN Intenational, Rafał Brzoska, prezes i twórca InPost – firmy, która podbija Europę oraz David Shing, futurysta, wizjoner i cyfrowy prorok.

Program CEO Innovation Executive Summit 2022 skupiony jest wokół trendów i innowacji. Przyjrzymy się wpływowi technologii na kształt organizacji, sprawdzimy jakie trendy mają szansę na stałe zagościć w naszej rzeczywistości, a nasi eksperci spróbują odpowiedzieć na pytania o kierunku rozwoju współczesnego świata. 

Speakerzy oraz zaproszeni paneliści spojrzą w przyszłość szukając nowych możliwości, przewidując trendy i zastanawiając się jak zaprojektować lepsze jutro w 12 obszarach przemysłów przyszłości:

 • Connectivity / IT Services / Telco / Hardware / Cloud
 • Martech / Advertising / Software / AI
 • Robotic / Industry 4.0 / Energy
 • Retail / E-Commerce / Future Consumer
 • Smart City/ Govtech / Tourism / Hospitality
 • Automotive / Mobility / Supply Chain / Drones
 • IOT / Wareable / Lifestyle / Fashion
 • Smarthome / Safety / Smart Construction
 • Media / Entertainment / Gaming
 • Fintech / Insurtech / Blockchain
 • Health / Well-being / Greentech
 • Sustainability / Social / Economics /Environmental

Organizatorzy zadbali również o możliwość networkingu w trakcie wydarzenia. Podczas CEO Executive Summit 2022 można nawiązać relacje z najbardziej innowacyjnymi przedstawicielami świata biznesu, co stanowi wielką szansę, szczególnie dla młodych innowatorów.

Miejsce organizacji wydarzenia, czyli Centrum Giełdowe GPW zostało wybrane nieprzypadkowo. W kompleksie mieszczą się siedziby najważniejszych na polskim rynku finansowym spółek z grup kapitałowych GPW i KDPW.

Budynek zlokalizowany jest w centrum Warszawy, co gwarantuje dogodny i łatwy dojazd, a inspirująca i prestiżowa przestrzeń „Centrum Giełdowego” będzie sprzyjała integracji oraz wymianie wiedzy.

Udział w wydarzeniu dla pierwszych 100 innowacyjnych prezesów i założycieli firm, które działają w jednym z w/w 12 obszarach przyszłości jest bezpłatny: https://executivesummit.eu/innowators-rejestracja/ 

Zobacz zaproszenie na CEO Innovation Executive Summit 2022, od Richarda Questa z CNN Intenrnational:

Partnerzy:

InPost, Visa, Samsung, TZF, Kramp, Electrolux

Partnerzy medialni:
AMS, Gazeta.pl, NaTemat.pl, InPoland.pl, i.pl , PAP, Mediarun.com

Akredytacje dziennikarskie:
https://executivesummit.eu/media/media-accreditation/

Materiały i logo:
https://executivesummit.eu/press-kit-logo/


Dodatkowe informacje:

https://executivesummit.eu/category/news/

Kontakt dla mediów:

Paulina Jarnutowska
[email protected]


Strona wydarzenia:
www.executivesummit.eu

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag