• 17.11.2022  |   Warszawa   |   Marketing EXS
Tomasz Przybek

Tomasz Przybek

Prezes Zarządu | Polska Press Grupa

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w realizowaniu procesów fuzji i przejęć, również w branży wydawniczej, oraz zarządzaniu dużymi grupami medialnymi w Polsce. Jako członek zarządu Polskiej Agencji Prasowej odpowiadał za finalizację fuzji Agencji z Przedsiębiorstwem Wydawniczym „Rzeczpospolita”. Był też odpowiedzialny za wprowadzenie nowej strategii z szeroką reorganizacją podmiotów oraz wypracowanie nowego modelu finansowania. 

W latach 2016 - 2018 r. kierował Przedsiębiorstwem Wydawniczym „Rzeczpospolita”, gdzie wdrażał nowy model wydawniczy ze szczególnym uwzględnieniem rozszerzenia zakresu monetyzacji treści. 

Z kolei od czerwca 2012 r. do lipca 2016 r. jako prezes zarządu spółki Fratria odpowiadał za wprowadzenie na rynek wielu tytułów prasowych, portali internetowych i projektów custom publishing m.in. tygodnika “Sieci”, miesięcznika “wSieci Historii”, portali wpolityce.pl i wgospodarce.pl. 

Uczestniczył również w opracowaniu nowych strategii dla pism i portali, a także w przygotowaniu koncepcji i wdrożeniu wewnętrznego systemu udostępniania zasobów wydawniczych oraz uruchomieniu kanału TV. W przeszłości związany zawodowo również z domem mediowym Apella, Armaturą Kraków oraz spółką Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków. Od maja 2021 roku jest Prezesem Zarządu w Polska Press Grupie odpowiedzialny za wypracowanie oraz wdrożenie strategii transformacji Wydawcy w stronę firmy medialno-technologicznej. Lider zmian z zakresu nowych technologii oraz rozwoju oferty reklamowej Grupy. Jest zaangażowany w procesy optymalizacji pracy zespołów medialnych i redakcyjnych, których celem jest ciągłe doskonalenie oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

All Sessions by Tomasz Przybek

CEO EXECUTIVE SUMMIT 2022 / dzień 1 29/09/2022
15:00 - 15:20

NEW MEDIA MIX

Scena Główna - Centrum Konferencyjne GPW

NEW MEDIA- Nowe Media, jak dużą transformacje przeżyły media w ostatnim czasie? Jak ogromna dywersyfikacja platform i formatów publikacji nastąpiła w przeciągu ostatnich lat? Przez stale zmieniającą się sytuację media musiały dostosować swoje źródła, przekaz do odbiorcy, zatem powstaje pytanie jak sprostać wymaganiom konsumentów przyszłości oraz jakie nowe możliwości i zagrożenia przyniesie najbliższy czas dla mediów? Na te zagadnienia i wiele innych udzielą odpowiedzi reprezentanci Polska Press Group i TVN. Nie może Cię tam zabraknąć!

Używamy plików cookies do analizowania i lepszego działania strony Zasady prywatności